Napastnik Ajaxu wymienia trzech europejskich gigantów jako wymarzone cele letniej przeprowadzki za 80 milionów euro

Estimated read time 3 min read

Napastnik Ajaxu, Brian Brobbey, podzielił się swoimi ambicjami dotyczącymi przypieczętowania transferu do Manchesteru United, Koszulki Retro Arsenal lub Realu Madryt w najbliższej przyszłości, twierdząc, że może być wart nawet 80 milionów euro (69 milionów funtów) dzięki mocnemu występowi Holandii na Euro 2024 tego lata.

Brobbey strzelił 17 goli w 26 występach w Eredivisie w tym sezonie, co jest tym bardziej imponujące, że Ajax przegrał pięć kolejnych meczów w październiku i wszedł w tryb kryzysowy.

“Wkrótce rozkwitnę”, powiedział zawodnik Men’s Health NL, pojawiając się na najnowszej okładce magazynu.

“Jeśli spojrzę na siebie i na to, jak grałem w ciągu ostatnich kilku miesięcy, myślę, że radzę sobie całkiem nieźle. Nadal chcę osiągnąć wiele wspaniałych rzeczy w mojej karierze, takich jak gra dla bardzo dużego klubu piłkarskiego.

“Real Madryt to piękny klub. Arsenal, tanio koszulkę Manchester United Ile jestem wart? Po Mistrzostwach Europy… 80 milionów euro. Wyjazd na Mistrzostwa Europy to również moje marzenie.

“Jeśli uda mi się strzelić gola, wypromuję się jeszcze bardziej i zwiększę swoją wartość. Jeśli mi się uda, to dobrze mi idzie. Muszę strzelić tego gola. Chcę się odwdzięczyć Koszulki Retro Ajax. Oczywiście odszedłem, ale sprowadzili mnie z powrotem. Chcę mieć pewność, że byłem tego wart”.

Męski Sprzęt Piłkarski

Napastnik Ajaxu wymienia trzech europejskich gigantów jako wymarzone cele letniej przeprowadzki za 80 milionów euro

Zainteresowanie ze strony Manchesteru United rozpoczęło się, gdy tylko klub Old Trafford mianował Erika Ten Haga latem 2022 roku. W tym czasie Brobbey kończył wypożyczenie z Ajaxu po tym, jak transfer do RB Lipsk w 2021 roku szybko się zepsuł. Ale pracował z Ten Hagiem w pierwszym zaklęciu w Amsterdamie po przebiciu się i szef był chętny do ponownego połączenia.

Ostatecznie zamiast tego sfinalizowano stały transfer z powrotem do Ajaxu. Od tego czasu zainteresowanie United nie słabnie, a Ten Hag znany jest z tego, że rekrutuje zawodników, z którymi jest osobiście zaznajomiony – takich jak Lisandro Martinez i Antony.

Jednak od czasu wydania dużych pieniędzy na Rasmusa Hojlunda zeszłego lata, rola młodego napastnika z potencjałem została wypełniona. To sprawiło, że podejście do Brobbeya jest teraz mniej prawdopodobne, a United wolą sprowadzić bardziej doświadczonego napastnika, który uzupełni i wesprze Hojlunda. W tym miejscu 35-letni Eric Maxim Choupo-Moting pojawił się w myślach.

Uważa się, że Arsenal również poszukuje bramkarza, podczas gdy Real Madryt ma sprowadzić Kyliana Mbappe, ale nie zapłaci opłaty transferowej za supergwiazdę Francuza.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours